Informācija latviešu valodā

Par mums

"PADHAT" ir Latvijas start-up uzņēmums, kas izstrādājis cepures ar īpašu tehnoloģiju, lai palīdzētu bērniem samazināt risku gūt galvas traumas. Lietojot šo cepuri, bērns var brīvi justies nejūtot cepurē iestrādāto aizsardzību.

Mūsu misija ir nodrošināt bērniem aizsardzību un viņu vecākiem sirdsmieru, zinot, ka bērns ir pasargāts.

Par PADHAT

Ikviens bērns ir pelnījis baudīt bērnības priekus, neuztraucoties par galvas traumām. Tieši
tāpēc radījām PADHAT - inovatīvas aizsargcepures, kas izstrādātas, lai palīdzētu mazināt nopietnu galvas traumu risku.

Vizuāli PADHAT izskatās pēc parastas, stilīgas cepures, bet tajā ir iestrādāta īpaša tehnoloģija, kas nodrošina, ka bērna galva vienmēr ir aizsargāta. PADHAT cepures pielāgojas galvas formai un tās ir patīkami nēsāt – bērns var mācīties pirmos soļus, spēlēties rotaļu laukumā vai izskrieties ar draugiem, pat nenojaušot par cepurēs iestrādāto aizsardzību.

BAT tehnoloģija

"PADHAT" inovatīvā bērnu aizsargcepure ir veidota no Latvijā radītas unikālas tehnoloģijas Body Adjust Technology (BAT), kuras galvenā priekšrocība ir iespēja aizsargam ieņemt galvas formu, tādā veidā nodrošinot gan augstu komforta līmeni, gan aizsardzību.

BAT aizsardzības slānis ir iestrādāts zonās, kas visbiežāk ir pakļautas riskam gūt galvas
traumas. Tas reaģē uz siltumu un, saskaroties ar ķermeni, uzsilst un paliek mīkstāks. Rezultātā cepuri ir patīkami nēsāt, kamēr iestrādātais aizsardzības slānis veic galveno funkciju - samazina risku iegūt galvas traumas.

Aizsardzība un komforts

Unikālās cepures dizains ir veidots tā, lai tas maksimāli atbilstu mūsdienīgas cepures izskatam un formai, kā arī dotu iespēju bērnam brīvi tajā justies, nenojaušot par iestrādāto aizsardzību. Būtībā PADHAT nodrošina labāko no abām pasaulēm - izcilu aizsardzību un komfortu -, lai bērni justies droši, vienlaikus izbaudot savas iecienītākās aktivitātes.

  • PADHAT tehnoloģija
    ievērojami samazina iespēju gūt galvas traumas.

  • Mīksts, elastīgs un ādai patīkams kokvilnas audums nodrošina komfortu visas dienas garumā.

  • Moderns un inovatīvs dizains.

1 of 3

Piegāde Latvijas teritorijā

  • Latvijas robežās preces izsūtām ar Omniva.

  • Piegādes laiks: 2 līdz 3 darba dienas.